6.2 Een verzameling aanmaken
De verzamelingen op uw tolino zijn als het ware aparte planken in uw boekenkast waarop u alleen bepaalde boeken zet. Maar in tegenstelling tot een echte boekenplank, blijven de boeken die in verzamelingen zijn ingedeeld ook in uw algemene bibliotheek.
-
Ga in uw bibliotheek naar de categorie Verzamelingen door op Verzamelingen te tikken in de titelbalk.
-
Tik in de menubalk op het plusje om een nieuwe verzameling aan te maken 1.
-
Hierdoor wordt de pagina Nieuwe verzameling geopend, met een tekstveld. Wijs een naam toe aan uw nieuwe verzameling en tik op Toepassen als u klaar bent met het invoeren van tekst.
-
Tik op de pagina Selectie vervolgens op de titels die u wilt opnemen in uw nieuwe verzameling.
-
Bevestig de toevoeging van de titels aan uw verzameling door op Toevoegen 2 rechtsbovenin uw scherm te tikken.
Hiermee kunt u zoveel verzamelingen aanmaken op uw tolino als u zelf wilt.

Tik op de titelafbeelding van de verzameling om een verzameling te bekijken. Vervolgens ziet u alleen de boeken die u in de desbetreffende verzameling hebt opgeslagen.